La Casa Di Cristiana E Alessandro Al Vaticano

5 Via Di Santa Maria Mediatrice, Pantheon, Rom, Italien - Vis på kortet

Gæster kan vælge at bo i La Casa Di Cristiana E Alessandro Al Vaticano ferielejlighed når de besøger Rom.

Placering

Vatikanmuseet ligger på 1 km afstand, mens centrummet af Rom er omkring 5 km væk. Det tager 10 minutters køretur for at komme til Apostolske Palads. Det tager ca. 12 minutters gang at nå El Pueblo og Vineria Tre Galli. Peterskirken kan nås på få minutter til fods.

Mad & Drikkevarer

Denne ferielejlighed ligger 450 nær Valle Aurelia metrostation, der giver adgang til AURA Shopping Mall.

Hvorfor vælge La Casa Di Cristiana E Alessandro Al Vaticano Rom?

Vælg værelse

Vigtigste faciliteter

  • WiFi

  • Aktiviteter

  • Børnevenlig

  • Adgang for rullestole

  • Aircondition

  • Kæledyr ikke tilladt

General
  • WiFi
  • Aktiviteter
  • Børnevenlig
  • Adgang for rullestole
  • Aircondition
  • Kæledyr ikke tilladt
1/5

Internet

  • Wi-Fi

Parkeringsmuligheder

  • Parkering

Aktiviteter

  • Tennisbane

Serviceydelser

  • Privat ind-/ udtjekning
  • Udflugtsassistance/Billetbestilling

I køkkenet

  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

For børn

  • Tremmesenge/vugger

For handicappede gæster

  • Handicapværelser/ faciliteter
  • Adgang til kørestol

På værelser

  • Klimaanlæg
  • Varme
  • Dagligstue
  • Te- og kaffefaciliteter
  • Spisebord
  • Strygeservice

På badeværelset

  • Gratis toiletartikler

Enheder

  • Fladskærms TV

Design

  • Parketgulv

Generelle faciliteter

  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
  • Nøgleadgang

Kæledyr

  • Kæledyr ikke tilladt

Vigtig information

Indtjekning:
fra 14:00 indtil 20:00
Udtjekning:
indtil 10:00
Licensnr.058091-12133,IT058091C29SFXUYV5

Hvornår bliver du?

Fra USD 0 per nat
Indtjekning 28 Jul 2026
Udtjekning 29 Jul 2026
Gæster 2 gæster

Voksne:

2

Børn:

0
Alle priser er bekræftet
Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.

Værelser

Billeder af La Casa Di Cristiana E Alessandro Al Vaticano Rom

Beliggenhed af La Casa Di Cristiana E Alessandro Al Vaticano Rom

5 Via Di Santa Maria Mediatrice, Pantheon, Rom, Italien

Vartegn
Gode restauranter
Transport

Steder i nærheden

    Gæsteanmeldelser om La Casa Di Cristiana E Alessandro Al Vaticano Rom

    Baseret på vurderinger fra betroede udbydere

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

    Anmeldelse er ikke sendt.

    Prøv igen.

    Populære hoteller i Rom

    Find your perfect hotel stay today

    Populære hoteller over hele verden

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Canadisk dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesiske yuan
    • CZK Tjekkiske koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hong Kong dollar
    • ILS Nye israelske shekel
    • JPY Japanske yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polske zloty
    • RON Rumænske lei
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudi riyal
    • SGD Singapore dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sydkoreanske won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Schweizerfranc
    • TRY Tyrkisk lira
    • UAH Ukrainsk hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Vælg sprog
    Hvornår bliver du?
    Fra USD 0 per nat
    Indtjekning 28 Jul 2026
    Udtjekning 29 Jul 2026
    Gæster 2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    Alle priser er bekræftet
    Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.
    Check-in og checkout
    28 Jul 2026
    29 Jul 2026
    Gæster
    2 gæster
    Vi er her for at hjælpe
    Hej! Har du et spørgsmål? Send os en besked – vores team hjælper dig gerne.
    Dine oplysninger:
    Emne:
    Besked:
    Tak for din besked. Vi vender tilbage til dig snarest!
    Din besked blev ikke leveret
    Vigtig information
    La Casa Di Cristiana E Alessandro Al Vaticano
    Indtjekning:
    fra 14:00 indtil 20:00
    Udtjekning:
    indtil 10:00
    Licensnr.058091-12133,IT058091C29SFXUYV5